Balustrady ze szkłem

Szkło i metal do dwa materiały, które doskonale łączą się ze sobą i idealnie wpisują w nowoczesny styl. Właśnie dlatego tak popularnym rozwiązaniem są balustrady szklane – montowane przy schodach czy balkonach w domach jednorodzinnych, jak i siedzibach firm oraz obiektach użyteczności publicznej. Sprawdzą się zarówno wewnątrz budynku, jak i jako element konstrukcji zewnętrznej – są bowiem niezwykle wytrzymałe i estetyczne zarazem.

InoxBall – doświadczony producent balustrad oraz innych konstrukcji stalowych – wykonuje również balustrady szklane z połączenia wysokogatunkowej stali nierdzewnej oraz hartowanego szkła. To rozwiązanie dla osób, które poszukują:

  • stylowego, nowoczesnego designu, który optycznie powiększa przestrzeń,
  • minimalistycznej formy,
  • niezawodnej jakości – konstrukcji, która na lata zabezpieczy przestrzeń i będzie się doskonale prezentowała,
  • unikalnego wzornictwa – projektu wykonanego na indywidualne zamówienie.

Sprawdź, czym wyróżniają się nasze balustrady szklane

Balustrady ze szkłem, które oferuje InoxBall:

  • powstają ze starannie wyselekcjonowanych komponentów – korzystamy wyłącznie z najlepszej stali nierdzewnej oraz solidnego szkła hartowanego,
  • wpisują się w najnowsze trendy architektoniczne – zaoferujemy Ci możliwość dopasowania ich parametrów estetycznych do własnych potrzeb i zapewnimy kompleksowe doradztwo,
  • są odpowiednie zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz – są odporne na zmiany temperatur oraz typowe uszkodzenia mechaniczne, można je więc stosować bez obaw o bezpieczeństwo.

Klientów obsługujemy kompleksowo – od projektu, przez produkcję elementów balustrad, aż po ich precyzyjny montaż. Dzięki temu otrzymujesz kompletną usługę w ramach współpracy z jednym, sprawdzonym partnerem.

Wieloletnie doświadczenie w branży, zaawansowany park maszynowy oraz doświadczony zespół projektancki, produkcyjny i montażowy to nasze największe atuty. Podejmij współpracę i zamów nowoczesne balustrady ze szkłem. Zapraszamy!