Spawanie stali

spawanie staliSpawanie jest najpowszechniej stosowaną w przemyśle technologią łączenia metali, którą wykorzystuje się zarówno przy budowie maszyn i urządzeń, jak również konstrukcji stalowych o różnorodnym przeznaczeniu. Spawanie można wykonać przy użyciu spoiwa lub bez. W przypadku stosowania spoin wybiera się spoiny o identycznych lub zbliżonych właściwościach do spawanego materiału.

 

 

Metody spawania stali

W zależności od rodzaju spawanego materiału oraz założonego rezultatu spawania do łączenia metali wykorzystuje się odpowiednio:

  • spawanie MAG,
  • spawanie MIG,
  • spawanie MIG/MAG
  • spawanie TIG.

Nasz warsztat spawalniczy specjalizuje się w spawaniu stali czarnej oraz nierdzewnej metodami MIG/MAG oraz TIG. Stosowane przez nas metody są jednymi z najbardziej rozpowszechnionych w przemyśle, ze względu na wysoką jakość oraz trwałość wytwarzanych spoin. Na potrzeby naszych klientów wykonujemy również usługi spawania aluminium.

Spawanie stali Sieradz

Warsztat spawalniczy inoxball jest dogodnie zlokalizowany na terenie Sieradza, co zdecydowanie ułatwia transport oraz odbiór spawanych elementów. Zasięgiem usług obejmujemy całe województwo łódzkie, oferując spawanie stali w naszym warsztacie oraz na miejscu u klienta. Dysponujemy doskonale wyposażonym parkiem maszynowym umożliwiającym szybką i efektywną pracę

Obok spawania konstrukcji stalowych zajmujemy się również renowacją i malowaniem detali z metalu. Jedną z naszych specjalności jest regeneracja felg, podczas której korzystamy z zalet oferowanych przez malowanie proszkowe. Naszym Klientom oferujemy także spawanie aluminium. Usługi spawania aluminium świadczymy na terenie miast Łódź i Sieradz. Spawanie aluminium wykonujemy z wykorzystaniem sprawdzonych technologii, co przekłada się na jakość oraz estetykę wykonywanych prac spawalniczych.