InoxBall specjalizuje się w produkcji nowoczesnych konstrukcji stalowych. Jednym z naszych flagowych produktów są schody ze stali nierdzewnych. Metalowe konstrukcje schodów produkujemy oraz montujemy zarówno w domach mieszkalnych, jak i na zlecenie klientów biznesowych. Tworzymy zarówno metalowe schody wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Nasze projekty łączą wyrafinowany, elegancki design z solidnością, funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem. Jeśli chcesz, aby właśnie takie metalowe schody powstały w Twoim budynku – podejmij współpracę z nami. Obszar naszej działalności obejmuje całe województwo łódzkie.

Eleganckie schody ze stali nierdzewnej na miarę Twoich potrzeb

Schody ze stali nierdzewnej są nowoczesnym rozwiązaniem, które doskonale wpisuje się w potrzeby budownictwa mieszkalnego oraz komercyjnego. Estetyczne i minimalistyczne, bardzo solidnie wykonane konstrukcje schodów nadają przestrzeni lekkości i optycznie ją powiększają. Odpowiednio dobrany projekt pozwala zupełnie odmienić wnętrze, a przy tym zapewnić bezpieczeństwo i komfort przemieszczania się pomiędzy piętrami. Wykonujemy schody nowoczesne, które wpisują się w aktualne trendy aranżacji wnętrz, w tym schody ażurowe i połączone z drewnem. Nasze konstrukcje schodów to rozwiązania charakteryzujące się wysoką estetyką wykonania, co przekłada się na ogólny efekt wizualny wnętrza.

Nasze schody stalowe:

  • mogą powstać wyłącznie z metalu lub połączyć stal nierdzewną z wysokiej klasy drewnem lub szkłem – każdy projekt powstaje na indywidualne zlecenie, a zespół InoxBall oferuje doradztwo i pomoc przy dopasowaniu wzornictwa do Twoich oczekiwań estetycznych, jak i możliwości technicznych budynku, aby schody metalowe z drewnem sprostały konkretnym wymaganiom,
  • mogą przyjąć rozmaite kształty – dlatego można je zamontować zarówno na dużych klatkach schodowych, jak i np. tych niewielkich, prowadzących na poddasze,
  • powstają ze starannie wyselekcjonowanych, solidnych materiałów, które gwarantują wieloletnią trwałość,
  • są produkowane oraz montowane z najwyższą starannością – tak, aby korzystanie z nich było przyjemne i bezpieczne. Nawet schody ażurowe projektujemy tak, aby mimo braku podstopnic zapewniały najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Naszą specjalnością są schody nowoczesne wyróżniające się atrakcyjnym wzornictwem. Metalowe konstrukcje schodów projektujemy z uwzględnieniem bieżących trendów, jednocześnie zwracając uwagę na ich funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania do parametrów konkretnego obiektu. Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje i skontaktuj się z doradcą InoxBall, aby zamówić schody metalowe z drewnem, ażurowe lub tradycyjne do swojego budynku. Konkurencyjne warunki cenowe oraz przyjazna atmosfera współpracy gwarantowane!