Regeneracja felg

regeneracja felgRegeneracja felg to usługa, którą kierujemy przede wszystkim do klientów pragnących poprawić wygląd swojego samochodu, jednocześnie zapewniając sobie trwałość i odporność użytkowanych felg na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych. Kałuże, sól drogowa, błoto, kamienie – warunki, w jakich eksploatujemy nasz samochód wpływają nie tylko na nadwozie, ale przede wszystkim na felgi, które pod wpływem wilgoci oraz związków chemicznych zawartych w zanieczyszczeniach ulegają szybkiej degradacji. Jednym ze sposobów na przywrócenie im dawnej świetlności i witalności jest ich regeneracja z wykorzystaniem piaskowania i malowania proszkowego.

Na czym polega regeneracja felg?

Regeneracja felg to proces, którego zadaniem jest przywrócenie prawidłowych parametrów oraz estetycznego wyglądu zniszczonym felgom żelaznym. Bardzo ważnym elementem procesu regeneracji jest piaskowanie felg, które pozwala oczyścić detale z uporczywych zanieczyszczeń oraz ewentualnych resztek wcześniejszych powłok lakierniczych. Dodatkową zaletą, jaka wiąże się z piaskowaniem felg jest możliwość wyrównania ich powierzchni, dzięki czemu poddawany lakierowaniu detal jest gładki i wolny od zarysowań.

Oczyszczone felgi malujemy proszkowo. Malowanie proszkowe pozwala uzyskać idealną powłokę lakierniczą, która jest odporna na oddziaływanie wysokich temperatur, a także czynniki mechaniczne i chemiczne. Felgi malowane proszkowo zachowują estetyczny wygląd przez długi czas użytkowania, niezależnie od pogody.

Regeneracja felg Sieradz

Malarnia proszkowa inoxball znajduje się na terenie miasta Sieradz. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy klientów z całego województwa łódzkiego. Oferujemy kompleksową obsługę w raz możliwością pomalowania felg na wybrany kolor. Posiadamy farby o różnych stopniach połysku w pełnej kolorystyce RAL, dzięki czemu możemy dopasować kolor felg do nadwozia, jak również zaproponować standardowe rozwiązania – malowanie na czarno lub srebrno.