Meble loftowe

meble industrialne łódźMeble loftowe i meble industrialne cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów prywatnych i biznesowych. Bazujące na metalowej konstrukcji wypełnianej drewnem lub szkłem meble industrialne doskonale wpisują się w nowoczesne trendy architektoniczne odpowiadając na oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

Jako marka specjalizująca się w obróbce metali oraz wyrobach  gotowych z metali naszym Klientom oferujemy oryginalne meble loftowe i industrialne na zamówienie. Tworzymy konstrukcje ze stali szlachetnej oraz stali czarnej malowanej proszkowo. Kompleksowo wyposażony warsztat, bardzo dobra znajomość surowca oraz technologii jego obróbki pozwala nam tworzyć pełne spektrum mebli – od prostych półek na książki, przez oryginalne stoły i stoliki, krzesła i krzesła barowe, a także industrialne komody, szafki wiszące, szafki RTV i wiele innych.

Meble industrialne – Łódź i okolice

Meble loftowe i industrialne oferujemy na terenie miasta Łódź i w okolicy. Wykonujemy konstrukcje na zamówienie zgodnie z projektem dostarczonym przez klienta lub projektem własnym. Gwarantujemy stabilność i bezpieczeństwo oferowanych konstrukcji, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich walorów estetycznych wyrobu gotowego. Projektujemy i wykonujemy konstrukcje pod wypełnienia szklane, drewniane oraz wypełnienia z płyt meblowych.

W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością pomożemy w zaprojektowaniu wymarzonych mebli industrialnych do Państwa wnętrza. Tworzymy meble do przestrzeni mieszkalnych, użytkowych i usługowych.