Gięcie aluminium

gięcie aluminium łódzkieGięcie aluminium na ciepło i zimno to jedna z najpopularniejszych form obróbki tego materiału, dzięki której możemy uzyskać nawet najbardziej skomplikowane kształty. Łącząc zaawansowane technologie obróbki metali z dużym doświadczeniem w pracy z aluminium oferujemy możliwość gięcia profili z zachowaniem wysokiej klasy tolerancji wymiarów oraz powtarzalności kształtu.

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych oferujemy gięcie aluminium technikami:

  • gięcia rolkowego,
  • gięcia ciągnionego,
  • gięcia na pasach.

Pracujemy na materiale w różnym stanie utwardzenia, jednocześnie zapewniając profesjonalną obróbkę zarówno w przypadku materiału surowego, jak i aluminium anodowanego i lakierowanego.

Gięcie aluminium – województwo łódzkie

Klientów zainteresowanych możliwością zlecenia usługi gięcia aluminium zapraszamy do kontaktu. Podejmujemy się realizacji zamówień niskonakładowych – od jednej sztuki – oraz wysokonakładowych, każdorazowo gwarantując zgodność produktu gotowego z projektem wykonawczym oraz wysoką powtarzalność wymiarową każdego wykonanego egzemplarza.

Nasze usługi kierujemy do klientów z województwa łódzkiego. Do skorzystania z usług obróbki aluminium zapraszamy klientów z branż: automotive, kolejowej, meblowej, oświetleniowej, budowlanej i konstrukcji wystawienniczej. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, co przekłada się na wydajność oraz estetykę wyrobu gotowego.