Drzwi szklane

drzwi szklane łódźNajnowsze trendy w architekturze i architekturze wnętrz sprawiają, że coraz częściej rozważamy wybór drzwi szklanych. Drzwi szklane doskonale komponują się w nowoczesnych wnętrzach minimalistycznych, dodając im klasy i elegancji. Niegdyś spotykane przede wszystkim w obiektach biurowych i komercyjnych, coraz częściej znajdują zastosowanie w naszych mieszkaniach i domach. Za ich wyborem przemawia ponadczasowy design oraz szeroki wachlarz dostępnych technik dekoracyjnych.

Zastosowanie drzwi szklanych

Ze względu na swoje właściwości oraz prezencję drzwi szklane wybierane są przede wszystkim jako drzwi wewnętrzne oraz jako drzwi prysznicowe. Ich montaż możemy również rozważyć w przypadku garderoby typu walk-in. Doskonale sprawdzają się niewielkich przestrzeniach zapewniając prywatność, jednocześnie nie zmniejszając optycznie pomieszczenia.

Drzwi szklane – Łódź i okolice

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów oferujemy szeroki wybór drzwi szklanych na zamówienie. Nasze drzwi produkujemy z wysokiej jakości szkła hartowanego, co gwarantuje ich odporność na uszkodzenia i bezpieczeństwo. W zależności od projektu drzwi szklane możemy wykonać ze szkła transparentnego, mrożonego lub barwionego. To daje nam praktycznie niczym nieograniczone możliwości realizacji nawet najbardziej  niestandardowych projektów.

Na terenie miasta Łódź i najbliższej okolicy oferujemy drzwi szklane wewnętrzne oraz drzwi szklane prysznicowe. Każdy nasz projekt realizujemy zgodnie z wymogami technicznymi na miejscu instalacji gotowych drzwi. Drzwi oferujemy wraz z usługą montażu.