Daszki szklane

Jedną z konstrukcji stalowych, której zaprojektowanie, wyprodukowanie oraz montaż możesz zlecić naszej firmie, są daszki szklane. To rozwiązanie przeznaczone do instalacji na zewnątrz budynku (mieszkalnego lub użytku publicznego) – najczęściej tuż przy wejściu do niego. Daszek zapewnia dodatkową ochronę osobom wchodzącym do budynku przed deszczem czy śniegiem. Wystarczy pod nim stanąć, aby na spokojnie rozłożyć parasol czy wyjąć klucze i dostać się do wewnątrz.

Daszki szklane można również montować np. nad balkonami i tarasami – również po to, aby ochronić je przed opadami deszczu lub śniegu. Na balkonie zabezpieczonym solidnym daszkiem możesz przebywać również w trakcie ulewy bez obawy o to, że zmokniesz, albo że wywieszone na nim pranie stanie się ponownie mokre.

Stylowe daszki szklane, które wpisują się w stylistykę budynku

Tworząc daszki szklane, bierzemy pod uwagę zarówno solidność powstającej konstrukcji, jej funkcjonalność, jak i estetykę. Te trzy elementy dla ekspertów InoxBall łączą się nierozerwalnie. Dlatego nasze daszki szklane:

  • wytwarzamy ze starannie wyselekcjonowanych materiałów – wysokojakościowej stali nierdzewnej, a także szkła hartowanego doskonałej klasy,
  • są odporne na działanie różnorodnych czynników pogodowych, m.in. wilgoci oraz wysokich i niskich temperatur,
  • są dopasowywane kształtem i rozmiarem do specyfiki konstrukcji budynku oraz zastosowania – dbamy o to, aby były jak najbardziej funkcjonalne,
  • powstają w oparciu o najnowsze rozwiązania estetyczne – są nie tylko praktyczne, ale i przyjemne dla oka i doskonale podkreślają nowoczesny charakter budynku.

Prace realizujemy dla naszych Klientów kompleksowo – od projektu, przez produkcję, aż po montaż, na każdym etapie zapewniając Ci najwyższe standardy obsługi. Twojej uwadze polecamy również pozostałe konstrukcje stalowe z naszej oferty – m.in. balustrady oraz poręcze, a także schody. Szczegółowych informacji o asortymencie udzieli nasz doradca.