Balustrady francuskie znajdują zastosowanie w obiektach budowlanych z portfenterami – oknami przypominającymi wyjście na balkon. Ich zadaniem jest ochrona osoby wyglądającej przez okno przed wypadnięciem. Jednocześnie balustrady francuskie stanowią element architektoniczny i dekoracyjny fasady budynku. Ze względów wizualnych i użytkowych balustrady francuskie najczęściej wykonuje się ze stali. Może to być stal nierdzewna lub stal czarna malowana proszkowo – wybór materiału uzależniony jest przede wszystkim od efektu wizualnego, jaki chcemy osiągnąć.

Balustrady francuskie – Łódź i okolice

Na terenie miasta Łódź i w najbliższej okolicy oferujemy balustrady francuskie wraz z montażem. W zależności od preferencji klienta dostarczamy balustrady wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej oraz balustrady ze stali czarnej wymalowane proszkowo na wybrany kolor. Dostępność wszystkich kolorów z palety RAL umożliwia nam bezkompromisowe dopasowanie kolorystyki balustrady francuskiej do stylu elewacji.

Balustrady francuskie – Sieradz i okolice

Balustrady francuskie wraz z montażem oferujemy również na terenie miasta Sieradz. Współpracując z klientami indywidualnymi i biznesowymi dostarczamy balustrady wykonane na zamówienie. Obok usług związanych z wykonawstwem i montażem balustrad zapewniamy również doradztwo w zakresie wyboru najbardziej optymalnego materiału oraz wzornictwa.

Klientów zainteresowanych naszą ofertą balustrad francuskich na zamówienie zachęcamy do kontaktu. Wykonujemy balustrady zgodnie z projektem własnym oraz projektem klienta. Zapewniamy wysokiej jakości materiały i profesjonalny montaż naszych balustrad.